راهنمای سایر شرکت‌ها

درباره همایش:

سازمان نظام پزشکی تهران بزرگ با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، «دومین همایش سراسری پزشک خانواده » را از ۸ تا ۱۰ دی ماه سال جاری در مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی برگزار خواهد کرد. این همایش با هدف ارتقای دانش، نگرش و مهارت جامعه پزشکی متناسب با جایگاه حرفه‏ای پزشک خانواده و بخشی از برنامه توانمندسازی جامعه پزشکی در جهت استقرار نظام سطح‌بندی و ارجاع در کلان‏شهرها به‌ویژه پایتخت جمهوری اسلامی ایران است.

در این همایش با مشارکت بیش از ۱۸۰۰ نفر از پزشکان عمومی، حدود ۱۵۰ عنوان از مباحث برگزیده بسته آموزشی پزشکان خانواده مصوب وزارت بهداشت، طی ۳ روز و در چند سالن موازی ارائه می‌گردد و شرکت کنندگان از حداکثر امتیاز بازآموزی بهره‌مند خواهند شد. مسئولان ارشد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی، مسئولان سازمان غذا و دارو، مدیران عامل و اعضای هیات مدیره شرکت‌های بزرگ دارویی و اساتید مبرز رشته‌های مختلف پزشکی از میهمانان ویژه این همایش‌اند.

فرصت‌های مناسب مدیریت کسب و کار

الف- در کنار حضور ۳ روزه شرکت کنندگان در این همایش، فرصت بسیار مناسبی برای برقراری ارتباط مستقیم با آنان و معرفی‌ کالا و خدمات وجود دارد. بدیهی است در چنین فضایی امکان پخش تیزرها و کلیپ‌های تبلیغاتی، توزیع کاتالوگ‌ها و فرم‌های مربوطه، نصب تابلوها و بیل‌بوردهای بزرگ تبلیغاتی و .. نیز وجود دارد.

ب- به دلیل حضور مسئولان ارشد نظام سلامت، امکان مذاکره و تعریف طرح‌های ویژه در حوزه سلامت وجود دارد.

ج- در بخش نمایشگاه این همایش، شرکت‌های بزرگ تولیدکننده، وارد کننده و توزیع‌کننده دارو، تجهیزات پزشکی و مکمل‌های دارویی و غذایی حضور دارند تا از فرصت معرفی محصولات جدیدشان به پزشکان استفاده کنند. مذاکره با مدیران ارشد این شرکت‌ها و تعریف راه‌هایی جدید برای مشارکت و سرمایه‌گذاری، از دیگر فرصت‌های این همایش است.

شیوه‌های اطلاع‌رسانی

الف- اطلاع‌رسانی در سایت سازمان نظام پزشکی تهران بزرگ.

ب- نصب پوسترهای همایش در بیمارستان‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور.

ج- ارسال چندین مرحله پیامک برای بیش از ۱۵۰ هزار نفر از اعضای جامعه پزشکی سراسر کشور.

د- مکاتبه با روسا و اعضای هیات مدیره بیش از ۱۸۰ انجمن علمی-تخصصی پزشکی.

ه- مکاتبه با بیش از ۹۰۰ شرکت فعال تولیدکننده، واردکننده و توزیع‌کننده دارویی، تجهیزات پزشکی و مکمل‌های دارویی و غذایی.

و- درج آگهی‌های تبلیغاتی در نشریات تخصصی با مخاطب پزشکان.

ز- انتشار اخبار در شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی، پایگاه‌های خبری و روزنامه‌های کثیرالانتشار سراسر کشور از طریق ستاد خبری همایش.

ح- انتشار ویژه‌نامه برای ماهنامه «جامعه پزشکی»، ارگان رسمی سازمان نظام پزشکی تهران بزرگ و ارسال برای اعضای سازمان، مسئولان نظام سلامت و مدیران و مسئولان ارشد شرکت‌های فعال در صنعت سلامت.

شیوه‌های مشارکت

الف- قرارداد اسپانسری (شرایط)

ب- حضور در نمایشگاه (شرایط)

تماس با دبیرخانه

تمامی حقوق محفوظ است. راه‌اندازی و پشتیبانی محتوایی: انتشارات روزانه