راهنمای شرکت‌های دارویی، آرایشی-بهداشتی و تجهیزات پزشکی

درباره همایش

سازمان نظام پزشکی تهران بزرگ با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، «دومین همایش سراسری پزشک خانواده » را از ۸ تا ۱۰ دی ماه سال جاری در مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی برگزار خواهد کرد. این همایش با هدف ارتقای دانش، نگرش و مهارت جامعه پزشکی متناسب با جایگاه حرفه‏ای پزشک خانواده و بخشی از برنامه توانمندسازی جامعه پزشکی در جهت استقرار نظام سطح‌بندی و ارجاع در کلان‏شهرها به‌ویژه پایتخت جمهوری اسلامی ایران است.

در این همایش با مشارکت بیش از ۱۸۰۰ نفر از پزشکان عمومی، حدود ۱۵۰ عنوان از مباحث برگزیده بسته آموزشی پزشکان خانواده مصوب وزارت بهداشت، طی ۳ روز و در چند سالن موازی ارائه می‌گردد و شرکت کنندگان از حداکثر امتیاز بازآموزی بهره‌مند خواهند شد. همچنین در این همایش نمایشگاه بزرگی برگزار خواهد شد که طبق طراحی‌های صورت گرفته، بیشترین حجم بازدید از سوی شرکت‌کنندگان را خواهد داشت که فرصت مناسبی برای فعالان صنعت درمان است.

شیوه‌های اطلاع‌رسانی

الف- اطلاع‌رسانی در سایت سازمان نظام پزشکی تهران بزرگ.

ب- نصب پوسترهای همایش در بیمارستان‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور.

ج- ارسال چندین مرحله پیامک برای بیش از ۱۵۰ هزار نفر از اعضای جامعه پزشکی سراسر کشور.

د- مکاتبه با روسا و اعضای هیات مدیره بیش از ۱۸۰ انجمن علمی-تخصصی پزشکی.

ه- مکاتبه با بیش از ۹۰۰ شرکت فعال تولیدکننده، واردکننده و توزیع‌کننده دارویی، تجهیزات پزشکی و مکمل‌های دارویی و غذایی.

و- درج آگهی‌های تبلیغاتی در نشریات تخصصی با مخاطب پزشکان.

ز- انتشار اخبار در شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی، پایگاه‌های خبری و روزنامه‌های کثیرالانتشار سراسر کشور از طریق ستاد خبری همایش.

ح- انتشار ویژه‌نامه برای ماهنامه «جامعه پزشکی»، ارگان رسمی سازمان نظام پزشکی تهران بزرگ و ارسال برای اعضای سازمان، مسئولان نظام سلامت و مدیران و مسئولان ارشد شرکت‌های فعال در صنعت سلامت.

نمایشگاه

برای این همایش، بیش از ۶۰۰ متر مربع نمایشگاه در نظر گرفته شده است که با جانمایی فنی و چینش مناسب محل کارگاه‌ها، محوطه پذیرایی و محل استقرار دبیرخانه همایش، تمامی شرکت‌کنندگان این همایش، به‌طور مکرر از نمایشگاه بازدید خواهند داشت و فرصت مناسبی برای تعامل با آنان ایجاد شده است. در ادامه نقشه نمایشگاه آمده است.

%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%af%d9%87-2

تمامی حقوق محفوظ است. راه‌اندازی و پشتیبانی محتوایی: انتشارات روزانه