1_275201

بازدید دکتر پیوندی از امکانات بهداشتی و درمانی ورامین

دکتر پیوندی با حضور در شهرستان ورامین با همراهی فرماندار و تعدادی از مسئولین شهری از پروژه های بهداشتی و درمانی این شهرستان بازدید کردند.

دکتر علی اصغر پیوندی رییس سازمان نظام پزشکی تهران و رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با تاکید بر بهبود ارائه خدمات بهداشتی و درمانی برای شهرستان های جنوبی استان تهران مطابق با استانداردهای موجود، گفت: در این شهرستان حاضر شده ایم تا با سرعت بخشیدن به رفع موانع موجود، چرخه خدمات نظام سلامت در این مناطق کامل تر شده و نیازهای مردم شهرستان برای رجوع به مراکز پایتخت به حداقل لازم کاهش یابد.

دکتر پیوندی با اشاره به اتمام ساخت بخش جدید بیمارستان شهید مفتح ورامین اظهار داشت: با کمک های مردمی و همت خیرین ساختمان جدید این بیمارستان تقریبا به اتمام رسیده و هم اکنون مسئولین دانشگاه و شهرستان با کمک و همراهی یکدیگر باید تمام تلاش خود را به کار گیرند تا با تامین تاسیسات و تکمیل تجهیزات لازم هرچه زودتر این ساختمان را برای ارایه خدمات به مردم شریف این شهرستان بزرگ آماده کنند.

وی تامین بخشی از تجهیزات مثل دستگاه پیشرفته ام آر ای را مطلوب ارزیابی کرد و تاکید کرد: با توجه به اینکه ساختار فیزیکی این بیمارستان دیگر پاسخگوی ارایه خدمات به مردم نیست، می بایست موانع موجود برای افتتاح و راه اندازی این ساختمان جدید هرچه زودتر رفع شده و تا قبل از اتمام دولت یازدهم به بهره برداری کامل برسد.

در ادامه، فرماندار ورامین نیز در این جلسه مشترک گفت: دولت یازدهم در حوزه بهداشت، درمان و سلامت مردم خدمات شایسته ای را ارائه کرده و بااجرای طرح تحول نظام سلامت، بسیاری از دغدغه های مردم در دست یابی به امکانات بهداشتی و درمانی را برطرف نموده است.

گفتنی است: دکتر  پیوندی و هیات همراه، در ابتدا با حضور در بیمارستان شهید مفتح ورامین از روند اتمام ساختمان جدید این بیمارستان بازدید کردند. در این بازدید که دکتر محمدرضا یوسفی فرماندار شهرستان، دکتر بختیاری رییس شبکه بهداشت و درمان و همچنین دکتر نورالهی رییس بیمارستان شهید مفتح نیز حضور داشتند، روند ساخت بخش های مختلف ساختمان جدید بیمارستان مورد ارزیابی قرار گرفت. دستگاه جدید ام آر آی ساخت شرکت زیمنس که به تازگی در این ساختمان نصب شده و یکی از پیشرفته ترین دستگاههای ام آر آی در استان تهران به شمار می رود، از جمله بخش ها و تجهیزاتی بود که مورد بازدید قرار گرفت و بسیار مطلوب ارزیابی شدو در ادامه با حضور در مرکز جامع خدمات سلامت شهید مدنی روند ارایه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم را مورد بررسی قرار دادند.

مدیران و مسیولین سپس با حضور در فرمانداری شهرستان ورامین در جلسه ای مشکلات و موانع تکمیل و راه اندازی پروژه های بهداشتی و درمانی در این شهرستان را بررسی کردند.

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>