دکتر پیوندی

زمان برگزاری انتخابات نظام پزشکی بعد از انتخابات ریاست جمهوری است

رئیس نظام پزشکی تهران بزرگ گفت: انتخابات نظام پزشکی به بعد از انتخابات ریاست جمهوری موکول شد و تا شهریور سال ۹۶، رئیس کل جدید سازمان نظام پزشکی به رئیس جمهوری آینده معرفی می شود.

دکترعلی اصغر پیوندی روز سه شنبه با حضور در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها از آخرین اخبار مربوط به انتخابات نظام پزشکی سخن گفت.

وی افزود: با توجه به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ۲۲ اردیبهشت سال ۹۶ و لزوم بسیج همگانی برای برگزاری پر شور این انتخابات، قرار بر این است که انتخابات نظام پزشکی بعد از انتخابات ریاست جمهوری برگزار شود و هیات مدیره های نظام پزشکی شهرستان ها سه ماه فرصت دارند تا قبل از شهریور ۹۶ و بعد از انتخابات ریاست جمهوری انتخابات هیات مدیره های نظام پزشکی را در شهرستان ها برگزار کنند.

رئیس نظام پزشکی تهران بزرگ درباره برگزاری الکترونیک این انتخابات گفت: با توجه به رفت و آمد جامعه پزشکی برای شرکت در انتخابات نظام پزشکی، به طور طبیعی برگزاری الکترونیک این انتخابات به افزایش مشارکت کمک می کند و سازمان نظام پزشکی و وزارت بهداشت با الکترونیکی شدن این انتخابات موافق هستند.

دکتر پیوندی ادامه داد: با وجود این، تصمیم گیری درباره چگونگی برگزاری این انتخابات به عهده هیات هفت نفره شورای نظارت بر انتخابات است و هنوز اعضای این شورا از سوی قوه قضاییه، وزارت کشور معرفی نشده اند.

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>